Alcatel A2 XL: Maak het jezelf makkelijk De Alcatel A2 XL heeft 8GB geheugen om je favoriete foto’s en video’s op te slaan en 1GB werkgeheugen om verschillende processen tegelijk aan te kunnen. Meer geheugen nodig? Breid dan uit tot 64 GB met een MicroSD-kaart. 3
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Alcatel A2 XL: Maak het jezelf makkelijk De Alcatel A2 XL heeft 8GB geheugen om je favoriete foto’s en video’s op te slaan en 1GB werkgeheugen om verschillende processen tegelijk aan te kunnen. Meer geheugen nodig? Breid dan uit tot 64 GB met een MicroSD-kaart. 3
Vind de laagste prijs
Behuizing
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Soort apparaat | A2 XL |
| Ontwerp | Candybar |
| Breedte | 85.8 mm |
| Diepte | 7.99 mm |
Display
| Display | IPS |
|---|---|
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 6.0 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 6.0 inch |
| Aantal displays | 1 |
| Touchscreentype | Capacitive touchscreen |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1542611 |
| Besturingssysteem | Android 5.1 |
| Processor | MTK8321 Quad-core |
| Processorsnelheid | 1.3 GHz |
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Werkgeheugen | 1 GB |
| Sensoren | G-sensor, Vibrator, Hall IC, Light sensor, Proximity sensor |
| Maximale capaciteit geheugenkaart | 64 GB |
| Geheugenkaartformaat | microSD |
| Frequentiebereik (band) | 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 MHz |
| Simlockvrij | ja |
Algemene eigenschappen
| Manufacturer Part Number (MPN) | 8050D -2JALWEL?BDL1 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Camera
| Frontcamera | ja |
|---|---|
| Camera | ja |
| Geïntegreerde flits | ja |
| Beeldsensor | Onbekend |
| Videoresolutie | 1080 p (30 fps) |
| Frontcamera resolutie | 5 megapixels |
Energievoorziening
| Capaciteit batterij | 2580 mAh |
|---|
Functies
| Vingerafdruksensor | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde gps-module | ja |
| MP3-speler | ja |
Gegevens + aansluitingen
| Bluetooth | ja |
|---|---|
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aansluitingen | Micro-USB |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00