Zenfone 3 en zijn unieke vingerafdruksensor Een handige toevoeging om het ultieme gebruikersgemak te garanderen, is gegoten in een feature op de achterkant van de Zenfone 3. De vingerdruksensor. In een fractie van een seconde ontgrendel je je smartphone. De sensor weet ook wanneer je een selfie wilt maken, dan swipe je over de sensor om de voorcamera in te schakelen. Geef het een tikje om een foto te maken. 4
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Zenfone 3 en zijn unieke vingerafdruksensor Een handige toevoeging om het ultieme gebruikersgemak te garanderen, is gegoten in een feature op de achterkant van de Zenfone 3. De vingerdruksensor. In een fractie van een seconde ontgrendel je je smartphone. De sensor weet ook wanneer je een selfie wilt maken, dan swipe je over de sensor om de voorcamera in te schakelen. Geef het een tikje om een foto te maken. 4
Vind de laagste prijs
Behuizing
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Soort apparaat | Zenfone 3 |
| Spatwaterbestendig | nee |
| Ontwerp | Candybar |
| Breedte | 77.4 mm |
| Hoogte | 152.6 mm |
| Diepte | 7.7 mm |
| Gewicht | 155 g |
Display
| Kleurenscherm | ja |
|---|---|
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 5.5 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 5.5 inch |
| Aantal displays | 1 |
| Anti-krasdisplay | ja |
| Touchscreentype | Capacitive touchscreen |
Camera
| Autofocus | ja |
|---|---|
| Frontcamera | ja |
| Camera | ja |
| Geïntegreerde flits | ja |
| Frontcamera resolutie | 8 megapixels |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1499964 |
| Besturingssysteem | Android 6.0 |
| Processor | Octacore Snapdragon 625 |
| Processorsnelheid | 2.0 GHz |
| Geheugencapaciteit | 64 GB |
| Werkgeheugen | 4 GB |
| Sensoren | Accelerometer, Kompas, Hall sensor, Ambient light sensor, RGB-sensor, IR-sensor, Gyroscoop |
| Simkaartformaat | Nano-SIM, Micro-SIM |
| Geheugenkaartformaat | microSDXC, microSDHC, microSD |
| Frequentiebereik (band) | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Simlockvrij | ja |
| Geheugenkaartlezer | ja |
Algemene eigenschappen
| Verpakkingsinhoud | Smartphone, Oplader, USB-adapter, USB-C-kabel, Handleiding |
|---|---|
| Afmetingen (B/H/D) | 77.4 mm x 152.6 mm x 7.7 mm / 155 g |
| Verpakkingsvolume B x H x D (m) | 0,09 x 0,05 x 0,17 m |
| Overige kenmerken | Kijkhoek van 178º |
| Refurbished | nee |
Energievoorziening
| Capaciteit batterij | 3000 mAh |
|---|---|
| Vervangbare batterij | nee |
Functies
| Vingerafdruksensor | ja |
|---|---|
| Dual-sim | ja |
| Geschikt voor gehoorapparaat | nee |
| Seniorenfunctie | nee |
| Luidspreker | ja |
| FM-radio | ja |
Gegevens + aansluitingen
| Near Field Communication | nee |
|---|---|
| Mobiel netwerk | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aansluitingen | USB-C, 3,5 mm mini-jackaansluiting |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00