De HTC U11 en zijn USonic De HTC USonic analyseert je binnenoor en zorgt voor de beste geluidservaring. De Active Noise Cancelling Hi-Res audio oordoppen zorgen dat omgevingsgeluid reduceert. De HTC U11 heeft een werkgeheugen van 4GB en een opslagcapaciteit voor 64GB aan foto’s en video’s. Met de HTC Sense Companion krijg jij suggesties van je smartphone op basis van de dingen die jij doet! 5
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
De HTC U11 en zijn USonic De HTC USonic analyseert je binnenoor en zorgt voor de beste geluidservaring. De Active Noise Cancelling Hi-Res audio oordoppen zorgen dat omgevingsgeluid reduceert. De HTC U11 heeft een werkgeheugen van 4GB en een opslagcapaciteit voor 64GB aan foto’s en video’s. Met de HTC Sense Companion krijg jij suggesties van je smartphone op basis van de dingen die jij doet! 5
Vind de laagste prijs
Behuizing
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Soort apparaat | U11 |
| Materiaal buitenkant | Metaal |
| IP-certificering | IP67 |
| Spatwaterbestendig | ja |
| Ontwerp | Candybar |
| Gewicht | 169 g |
Display
| Display | Super LCD 5, Quad HD |
|---|---|
| Kleurenscherm | ja |
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 5.5 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 5.5 inch |
| Aantal displays | 1 |
| Anti-krasdisplay | ja |
Camera
| Autofocus | ja |
|---|---|
| Camera | ja |
| Geïntegreerde flits | ja |
| Gezichtsherkenning | ja |
| Beeldstabilisator | ja |
| Videoresolutie | 1080 p |
| Video-opname | Full HD |
| Frontcamera resolutie | 16 megapixels |
| Camerafuncties | f/1.7 diafragma, Ultraspeed Autofocus, BSI sensor, OIS, HDR Boost, Hyperlapse, Slowmotion video |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512731 |
| Besturingssysteem | Android 7.1 |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 835 octa-core |
| Processorsnelheid | 4x 2,4 GHz en 4x 1,9 GHz |
| Geheugencapaciteit | 64 GB |
| Werkgeheugen | 4 GB |
| Sensoren | Edge Sensor, Omgevingslichtsensor, Nabijheidssensor, G-sensor, Kompassensor, Gyrosensor, Magnetische sensor, Sensor Hub |
| Maximale capaciteit geheugenkaart | 2 TB |
| Simkaartformaat | Nano-SIM |
| Geheugenkaartformaat | microSD |
| Frequentiebereik (band) | 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 MHz |
| Simlockvrij | ja |
Energievoorziening
| Spreektijd | 24,5 uur (3G/4G) |
|---|---|
| Stand-bytijd | 36 uur (3G/4G) |
| Talk time / stand-by time | 24,5 uur (3G/4G) / 36 uur (3G/4G) |
| Capaciteit batterij | 3000 mAh |
| Vervangbare batterij | nee |
Algemene eigenschappen
| Manufacturer Part Number (MPN) | 99HAMB058-00 |
|---|---|
| Afmetingen (B/H/D) | - / 169 g |
| Overige kenmerken | HTC Edge Sense, HTC Sense Companion, Quick charge 3.0 |
| Refurbished | nee |
Functies
| Geïntegreerde gps-module | ja |
|---|---|
| Dual-sim | ja |
| Type Audiobestanden | 3D audio opname met 4 microfoons |
Gegevens + aansluitingen
| Near Field Communication | ja |
|---|---|
| Mobiel netwerk | 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 MHz |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aansluitingen | USB-C, 3,5 mm mini-jackaansluiting |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00