De features van Huawei P10 Lite Jouw privacy wordt gewaarborgd door de vingerafdruksensor op de P10 Lite. Binnen enkele milliseconden krijg je toegang en geniet je van alle features van de smartphone. Een ander pluspunt van de Huawei P10 Lite is de levensduur van de batterij. Zo kun je eindeloos selfies maken, online winkelen en muziek streamen. 4
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
De features van Huawei P10 Lite Jouw privacy wordt gewaarborgd door de vingerafdruksensor op de P10 Lite. Binnen enkele milliseconden krijg je toegang en geniet je van alle features van de smartphone. Een ander pluspunt van de Huawei P10 Lite is de levensduur van de batterij. Zo kun je eindeloos selfies maken, online winkelen en muziek streamen. 4
Vind de laagste prijs
Behuizing
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Soort apparaat | P10 Lite |
| Spatwaterbestendig | nee |
| Ontwerp | Candybar |
Display
| Display | LED |
|---|---|
| Kleurenscherm | ja |
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 5.2 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 5.2 inch |
| Aantal displays | 1 |
| Touchscreentype | Capacitive touchscreen |
Camera
| Autofocus | ja |
|---|---|
| Camera | ja |
| Beeldstabilisator | ja |
| Video-opname | ja |
| Frontcamera resolutie | 8 megapixels |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1552361 |
| Besturingssysteem | Android 7 |
| Processor | Octacore Kirin 658 |
| Processorsnelheid | 1.7 GHz |
| Geheugencapaciteit | 32 GB |
| Werkgeheugen | 4 GB |
| Geheugenkaartformaat | microSD |
| Simlockvrij | ja |
Algemene eigenschappen
| Manufacturer Part Number (MPN) | 51091CKM?BDL1 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsvolume B x H x D (m) | 0,06 x 0,08 x 0,16 m |
| Refurbished | nee |
| Soort | Smartphone |
Energievoorziening
| Capaciteit batterij | 3000 mAh |
|---|---|
| Vervangbare batterij | nee |
Functies
| Vingerafdruksensor | ja |
|---|---|
| Dual-sim | ja |
| Geschikt voor gehoorapparaat | nee |
| Seniorenfunctie | nee |
| Luidspreker | ja |
| FM-radio | ja |
Gegevens + aansluitingen
| Near Field Communication | ja |
|---|---|
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 4.1 |
| Aansluitingen | 3,5 mm mini-jackaansluiting |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00