Huawei Y6 Pro en zijn inhoud De Huawei Y6 Pro (2017) is uitgerust met een vingerafdrukscanner aan de achterkant van het toestel. Ontgrendel jouw smartphone binnen enkele tellen, ook kun je meerdere vingerafdrukken registreren! De dualsim-functionaliteit zorgt ervoor dat je zowel privé als zakelijk bereikbaar bent. 3
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Huawei Y6 Pro en zijn inhoud De Huawei Y6 Pro (2017) is uitgerust met een vingerafdrukscanner aan de achterkant van het toestel. Ontgrendel jouw smartphone binnen enkele tellen, ook kun je meerdere vingerafdrukken registreren! De dualsim-functionaliteit zorgt ervoor dat je zowel privé als zakelijk bereikbaar bent. 3
Vind de laagste prijs
Behuizing
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Soort apparaat | Y6 Pro 2017 |
| Materiaal buitenkant | Metaal |
| Ontwerp | Candybar |
| Gewicht | 145 g |
Display
| Display | IPS |
|---|---|
| Kleurenscherm | ja |
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 5 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 5 inch |
| Aantal displays | 1 |
| Anti-krasdisplay | ja |
| Touchscreentype | Capacitive touchscreen |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1543213 |
| Besturingssysteem | Android 7.0 |
| Processor | Qualcomm MSM8917 Quad-coreprocessor |
| Processorsnelheid | 4 x 1.4 GHz |
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Werkgeheugen | 2 GB |
| Maximale capaciteit geheugenkaart | 128 GB |
| Simkaartformaat | Nano-SIM |
| Geheugenkaartformaat | microSD |
| Frequentiebereik (band) | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Simlockvrij | ja |
Energievoorziening
| Spreektijd | 12 uur (3G) |
|---|---|
| Stand-bytijd | 270 uur (3G) |
| Talk time / stand-by time | 12 uur (3G) / 270 uur (3G) |
| Capaciteit batterij | 3020 mAh |
| Vervangbare batterij | nee |
Algemene eigenschappen
| Verpakkingsinhoud | Smartphone, Oplader, USB-kabel, Snelstartgids, Oordopjes |
|---|---|
| Manufacturer Part Number (MPN) | 51091UMA?BDL |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Afmetingen (B/H/D) | - / 145 g |
Camera
| Camera | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde flits | ja |
| Frontcamera resolutie | 5 megapixels |
Functies
| Vingerafdruksensor | ja |
|---|---|
| Dual-sim | ja |
Gegevens + aansluitingen
| Near Field Communication | nee |
|---|---|
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 4.1 |
| Aansluitingen | 3,5mm mini-jackaansluiting, Mirco-USB 2.0 |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00