Op deze pagina staan alle specificaties van de Samsung Galaxy A3 2017 16 GB Zwart. Deze telefoon van het merk Samsung heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere telefoons.
Behuizing
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Soort apparaat | Galaxy A3 2017 |
| IP-certificering | IP68 |
| Spatwaterbestendig | ja |
| Ontwerp | Candybar |
| Breedte | 66.2 mm |
| Hoogte | 135.4 mm |
| Diepte | 7.9 mm |
Display
| Display | Super Amoled |
|---|---|
| Kleurenscherm | ja |
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 4.7 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 4.7 inch |
| Aantal displays | 1 |
| Anti-krasdisplay | ja |
| Touchscreentype | Capacitive touchscreen |
Camera
| Autofocus | ja |
|---|---|
| Frontcamera | Single Cam |
| Camera | Single Cam |
| Geïntegreerde flits | ja |
| Videoresolutie | 1080 p |
| Video-opname | ja |
| Frontcamera resolutie | 8 megapixels |
| HD-video-opname | ja |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1491994 |
| Besturingssysteem | Android 6.0 |
| Processor | Octacore |
| Processorsnelheid | 1.6 GHz |
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Werkgeheugen | 2 GB |
| Sensoren | Accelerometer, Gyroscoop, Kompas, Barometer |
| Maximale capaciteit geheugenkaart | 256 GB |
| Simkaartformaat | Nano-SIM |
| Geheugenkaartformaat | microSD |
| Frequentiebereik (band) | 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 MHz |
| Simlockvrij | ja |
| Geheugenkaartlezer | ja |
Algemene eigenschappen
| Verpakkingsinhoud | AKG tunes oordopjes, oplader, USB Type-C kabel, MicroUSB/ USB Type-C adapter, handleiding |
|---|---|
| Manufacturer Part Number (MPN) | SM-A320FZKNPHN |
| Afmetingen (B/H/D) | 66.2 mm x 135.4 mm x 7.9 mm / - |
| Overige kenmerken | Samsung KNOX, S-Voice |
| Refurbished | nee |
| Certificaties | IP68 |
Energievoorziening
| Soort batterij | Li-ion |
|---|---|
| Capaciteit batterij | 2350 mAh |
Functies
| Vingerafdruksensor | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde gps-module | ja |
| Video-afspeelformaten | MPEG4, H.265(HEVC), H.264(AVC), H.263, VC-1, MP43, WMV7, WMV8, VP8, VP9 |
| Luidspreker | ja |
| FM-radio | ja |
| Type Audiobestanden | MP3, AAC LC/AAC+/eAAC+,AMR-NB, AMR-WB, WMA, FLAC, Vorbis, Opus |
| Geo-Tagging | ja |
Gegevens + aansluitingen
| Near Field Communication | ja |
|---|---|
| Mobiel netwerk | 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aansluitingen | 3,5 mm mini-jackaansluting |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00