Op deze pagina staan alle specificaties van de Samsung Galaxy J5 16GB 2017 Zwart. Deze telefoon van het merk Samsung heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere telefoons.
Behuizing
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Soort apparaat | Galaxy J5 2017 |
| Materiaal buitenkant | Metaal |
| Spatwaterbestendig | ja |
| Ontwerp | Candybar |
| Breedte | 71.3 mm |
| Hoogte | 146.2 mm |
| Diepte | 7.9 mm |
| Gewicht | 160 g |
Display
| Display | HD Super AMOLED |
|---|---|
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 13.21 cm / 5.2 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 13.21 cm |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 5.2 inch |
| Resolution (HxW) | 1280 x 720 pixels |
| Aantal displays | 1 |
| Resolutie breedte | 720 pixels |
| Resolutie hoogte | 1280 pixels |
| Anti-krasdisplay | ja |
| Touchscreentype | Capacitive touchscreen |
Camera
| Autofocus | ja |
|---|---|
| Frontcamera | ja |
| Camera | ja |
| Digitale zoom | ja |
| Geïntegreerde flits | ja |
| Gezichtsherkenning | ja |
| Beeldsensor | Diafragma backcamera: f/1.7, Diafragma frontcamera: f/1.9 |
| Beeldstabilisator | ja |
| Videoresolutie | 1080p |
| Video-opname | ja |
| HD video opname | ja |
| Frontcamera resolutie | 13 megapixel |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1515573 |
| Besturingssysteem | Android 7.0 |
| Processor | Exynos 7870 Cortex-A53 octa-core |
| Processorsnelheid | 1.6 GHz |
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Werkgeheugen | 2 GB |
| Sensoren | Gyroscoop, Accelerometer, Proximity sensor |
| Maximale capaciteit geheugenkaart | 256 GB |
| Simkaartformaat | Nano-SIM |
| Geheugenkaartformaat | microSD |
| Simlockvrij | ja |
Energievoorziening
| Spreektijd | Tot 21 uur |
|---|---|
| Talk time / stand-by time | Tot 21 uur / - |
| Soort batterij | Li-Ion |
| Capaciteit batterij | 3000 mAh |
| Vervangbare batterij | nee |
Algemene eigenschappen
| Manufacturer Part Number (MPN) | SM-J530FZKAPHN |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Afmetingen (B/H/D) | 71.3 mm x 146.2 mm x 7.9 mm / 160 g |
| Simkaart meegeleverd | nee |
| Overige kenmerken | nee |
| Refurbished | nee |
Functies
| Vingerafdruksensor | ja |
|---|---|
| Dual-sim | nee |
| Extra functies | nee |
| Video-afspeelformaten | MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Type Audiobestanden | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| Geo-Tagging | ja |
Gegevens + aansluitingen
| Near Field Communication | ja |
|---|---|
| Mobiel netwerk | 2G, 3G, 4G |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aansluitingen | 3.5 mm mini-jackaansluiting, Micro-USB |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00