Een krachtige inhoud Een werkgeheugen van 3GB ondersteunt zware programma’s, waardoor je zelfs onderweg belangrijke zaken meteen kunt regelen. De efficiënte processor zorgt ervoor dat plezier gewaarborgd blijft, zo speel je zonder haperingen je favoriete spelletjes, kijk je video’s of surf je op het web. 5
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Een krachtige inhoud Een werkgeheugen van 3GB ondersteunt zware programma’s, waardoor je zelfs onderweg belangrijke zaken meteen kunt regelen. De efficiënte processor zorgt ervoor dat plezier gewaarborgd blijft, zo speel je zonder haperingen je favoriete spelletjes, kijk je video’s of surf je op het web. 5
Vind de laagste prijs
Behuizing
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Soort apparaat | Xperia XA1 |
| Spatwaterbestendig | nee |
| Ontwerp | Candybar |
| Breedte | 67 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 143 g |
Display
| Display | IPS LCD |
|---|---|
| Kleurenscherm | ja |
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 5.0 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 5.0 inch |
| Aantal displays | 1 |
| Anti-krasdisplay | ja |
Camera
| Autofocus | Hybrid Autofocus |
|---|---|
| Frontcamera | ja |
| Camera | ja |
| Geïntegreerde flits | ja |
| Videoresolutie | HD 720p |
| Frontcamera resolutie | 8 megapixels |
| Camerafuncties | 24mm wide-angle F2.0 lens, 5x Clear Image Zoom, SteadyShot, Quick Launch & Capture, Low-light photo: ISO6400 |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1509167 |
| Besturingssysteem | Android 7 |
| Processor | MediaTek Helio P20 Octa-core 64bit |
| Processorsnelheid | Quad core 2.3 GHz + Quad core 1.6 GHz |
| Geheugencapaciteit | 32 GB |
| Werkgeheugen | 3 GB |
| Maximale capaciteit geheugenkaart | 256 GB |
| Simkaartformaat | Nano-SIM |
| Geheugenkaartformaat | microSDXC |
| Simlockvrij | ja |
Algemene eigenschappen
| Manufacturer Part Number (MPN) | 1307-9738 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Afmetingen (B/H/D) | 67 mm x 145 mm x 8 mm / 143 g |
| Overige kenmerken | Quick Charging (MediaTek PumpExpress 2.0) |
| Aanvullende garantie-informatie | Onbekend |
| Refurbished | nee |
Updatebeleid
| Software-updates vanuit fabrikant | Onbekend |
|---|---|
| Aanvullende update-informatie | Onbekend |
Energievoorziening
| Capaciteit batterij | 2300 mAh |
|---|---|
| Vervangbare batterij | nee |
Functies
| Vingerafdruksensor | nee |
|---|---|
| Geïntegreerde gps-module | ja |
| Dual-sim | nee |
Gegevens + aansluitingen
| Near Field Communication | ja |
|---|---|
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aansluitingen | USB-C |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00