Op deze pagina staan alle specificaties van de Sony Xperia XA1 Ultra 32GB Wit. Deze telefoon van het merk Sony heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere telefoons.
Behuizing
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Soort apparaat | Xperia XA1 Ultra |
| Spatwaterbestendig | nee |
| Ontwerp | Candybar |
| Breedte | 79 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Diepte | 81 mm |
| Gewicht | 188 g |
Display
| Display | IPS-LCD |
|---|---|
| Kleurenscherm | ja |
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 6 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 6 inch |
| Aantal displays | 1 |
| Anti-krasdisplay | ja |
Camera
| Autofocus | Hybride autofocus |
|---|---|
| Camera | ja |
| Videoresolutie | 2160 p |
| HD video opname | ja |
| Frontcamera resolutie | 16 megapixels |
| Camerafuncties | ISO 6400, 24-mm-groothoeklens F2.0, SteadyShot |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1509175 |
| Besturingssysteem | Android 7.0 |
| Processor | MediaTek Helio P20 Octa-core |
| Processorsnelheid | Quad-core 2,3 GHz + Quad-core 1,6 GHz |
| Geheugencapaciteit | 32 GB |
| Werkgeheugen | 4 GB |
| Maximale capaciteit geheugenkaart | 256 GB |
| Simkaartformaat | Nano-SIM |
| Geheugenkaartformaat | microSDXC, microSDHC, microSD |
| Simlockvrij | ja |
Algemene eigenschappen
| Manufacturer Part Number (MPN) | 1307-9978 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Afmetingen (B/H/D) | 79 mm x 165 mm x 81 mm / 188 g |
| Overige kenmerken | Qnovo Adaptive Charging, Quick Charging, Accelerometer, Lightsensor |
| Refurbished | nee |
Energievoorziening
| Soort batterij | Li-Ion |
|---|---|
| Capaciteit batterij | 2700 mAh |
| Vervangbare batterij | nee |
Functies
| Vingerafdruksensor | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde gps-module | ja |
| Dual-sim | nee |
| MP3-speler | ja |
Gegevens + aansluitingen
| Near Field Communication | ja |
|---|---|
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aansluitingen | USB-C, 3,5 mm mini-jackaansluiting |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00