Multitasken met jouw Wiko UPulse Met zijn vingerafdruksensor heb je binnen enkele seconden toegang tot je UPulse en beveilig je in een handomdraai je bestanden. Split het scherm naar de multi-window view om bijvoorbeeld informatie over een acteur te checken, terwijl je je serie blijft kijken. De krachtige batterij van 3000 mAh zorgt voor uren kijkplezier. 5
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Multitasken met jouw Wiko UPulse Met zijn vingerafdruksensor heb je binnen enkele seconden toegang tot je UPulse en beveilig je in een handomdraai je bestanden. Split het scherm naar de multi-window view om bijvoorbeeld informatie over een acteur te checken, terwijl je je serie blijft kijken. De krachtige batterij van 3000 mAh zorgt voor uren kijkplezier. 5
Vind de laagste prijs
Behuizing
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Soort apparaat | UPulse |
| Ontwerp | Candybar |
| Breedte | 77.5 mm |
| Hoogte | 153.5 mm |
| Diepte | 8.5 mm |
| Gewicht | 167 g |
Display
| Display | IPS HD |
|---|---|
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 5.5 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 5.5 inch |
| Aantal displays | 1 |
| Touchscreentype | Capacitive touchscreen |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1541403 |
| Besturingssysteem | Android 7.0 |
| Processor | Cortex-A53, Quad-Core |
| Processorsnelheid | 4x 1.3 GHz |
| Geheugencapaciteit | 32 GB |
| Werkgeheugen | 3 GB |
| Sensoren | Accelerometer, Kompas, Proximity sensor, Gyroscoop |
| Maximale capaciteit geheugenkaart | 128 GB |
| Simkaartformaat | Micro-SIM |
| Geheugenkaartformaat | microSD |
| Frequentiebereik (band) | 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 MHz |
| Simlockvrij | ja |
Energievoorziening
| Spreektijd | 12 uur |
|---|---|
| Stand-bytijd | 232 uur |
| Talk time / stand-by time | 12 uur / 232 uur |
| Capaciteit batterij | 3000 mAh |
Camera
| Frontcamera | ja |
|---|---|
| Camera | ja |
| Digitale zoom | 4x |
| Geïntegreerde flits | ja |
| Camera-effecten | Auto-HDR, Panorama, Night, Burst, Live filters, Super-High Resolution, Professional, Face Beauty, Live Portrait Blur, Time Lapse, Face recognition, Story |
| Frontcamera resolutie | 8 megapixel |
Algemene eigenschappen
| Afmetingen (B/H/D) | 77.5 mm x 153.5 mm x 8.5 mm / 167 g |
|---|
Functies
| Vingerafdruksensor | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde gps-module | ja |
| Dual-sim | ja |
| Video-afspeelformaten | 3GPP, MP4 , 3GP, H.264 |
| FM-radio | ja |
Gegevens + aansluitingen
| Bluetooth | ja |
|---|---|
| Bluetooth-versie | 4.0 |
| Aansluitingen | 3.5mm mini-jackaansluiting, USB 2.0 |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00