Multitasken met jouw Wiko UPulse Lite Met zijn vingerafdruksensor heb je binnen enkele seconden toegang tot je UPulse Lite en beveilig je in een handomdraai je bestanden. Split het scherm naar de multi-window view om bijvoorbeeld informatie over een acteur te checken, terwijl je je serie blijft kijken. De krachtige batterij van 3000 mAh zorgt voor uren kijkplezier. 5
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Multitasken met jouw Wiko UPulse Lite Met zijn vingerafdruksensor heb je binnen enkele seconden toegang tot je UPulse Lite en beveilig je in een handomdraai je bestanden. Split het scherm naar de multi-window view om bijvoorbeeld informatie over een acteur te checken, terwijl je je serie blijft kijken. De krachtige batterij van 3000 mAh zorgt voor uren kijkplezier. 5
Vind de laagste prijs
Behuizing
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Soort apparaat | UPulse Lite |
| Ontwerp | Candybar |
| Breedte | 72 mm |
| Hoogte | 144 mm |
| Diepte | 8.4 mm |
| Gewicht | 157 g |
Display
| Display | IPS |
|---|---|
| Kleurenscherm | ja |
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 5.2 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 5.2 inch |
| Touchscreentype | Capacitive touchscreen |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1541406 |
| Besturingssysteem | Android 7.0 |
| Processor | Cortex-A53 Quad-core |
| Processorsnelheid | 4x 1.3 GHz |
| Geheugencapaciteit | 32 GB |
| Werkgeheugen | 3 GB |
| Sensoren | Accelerometer, Kompas, Proximity sensor, Gyroscoop |
| Simkaartformaat | Micro-SIM |
| Frequentiebereik (band) | 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 MHz |
| Simlockvrij | ja |
Energievoorziening
| Spreektijd | 12 uur (3G) |
|---|---|
| Stand-bytijd | 232 uur |
| Talk time / stand-by time | 12 uur (3G) / 232 uur |
| Capaciteit batterij | 3000 mAh |
| Vervangbare batterij | nee |
Algemene eigenschappen
| Afmetingen (B/H/D) | 72 mm x 144 mm x 8.4 mm / 157 g |
|---|---|
| Refurbished | nee |
Camera
| Camera | ja |
|---|---|
| Digitale zoom | 4x |
| Geïntegreerde flits | ja |
| Camera-effecten | Auto-HDR, Panorama, Professional mode, Face Beauty, Time lapse |
| Videoresolutie | 720p@30fps |
| Frontcamera resolutie | 8 megapixel |
Functies
| Geïntegreerde gps-module | ja |
|---|---|
| Dual-sim | ja |
| Video-afspeelformaten | 3GPP, MP4 , 3GP, H.264 |
Gegevens + aansluitingen
| Bluetooth | ja |
|---|---|
| Bluetooth-versie | 4.0 |
| Aansluitingen | 3.5mm mini-jackaansluiting, MicroUSB |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00