Op deze pagina staan alle specificaties van de Wiko View 32GB Blauw (Deep Bleen). Deze telefoon van het merk Wiko heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere telefoons.
Behuizing
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Soort apparaat | View |
| Ontwerp | Candybar |
| Breedte | 73.1 mm |
| Hoogte | 151.5 mm |
| Diepte | 8.7 mm |
| Gewicht | 160 g |
Display
| Display | IPS |
|---|---|
| Kleurenscherm | ja |
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 5.7 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 5.7 inch |
| Aantal displays | 1 |
Camera
| Autofocus | ja |
|---|---|
| Camera | ja |
| Digitale zoom | 4x |
| Geïntegreerde flits | ja |
| Videoresolutie | 1080 p (30 fps) |
| Frontcamera resolutie | 16 megapixels |
| Camerafuncties | Auto-HDR, Auto-Night, Auto-Portrait Blur, Panorama, Burst, Live filters, Super-High Resolution, Professional, Face Beauty, Time Lapse, Video Stabilization, Face recognition, Story, QR Code |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1541425 |
| Besturingssysteem | Android 7.1 |
| Processor | Snapdragon 425 MSM8917 Quadcore |
| Processorsnelheid | 4 x 1.4 GHz |
| Geheugencapaciteit | 32 GB |
| Werkgeheugen | 3 GB |
| Sensoren | Accelerometer, Magnetic sensor, Gyroscoop, Proximity sensor, Light sensor |
| Maximale capaciteit geheugenkaart | 128 GB |
| Simkaartformaat | Micro-SIM |
| Geheugenkaartformaat | microSD |
| Frequentiebereik (band) | 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 MHz |
| Simlockvrij | ja |
Energievoorziening
| Spreektijd | 22 uur (3G) |
|---|---|
| Stand-bytijd | 184 uur |
| Talk time / stand-by time | 22 uur (3G) / 184 uur |
| Capaciteit batterij | 2900 mAh |
Algemene eigenschappen
| Afmetingen (B/H/D) | 73.1 mm x 151.5 mm x 8.7 mm / 160 g |
|---|---|
| Refurbished | nee |
Functies
| Vingerafdruksensor | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde gps-module | ja |
| Dual-sim | ja |
| Video-afspeelformaten | 3GPP, MP4 , 3GP, H.264 |
Gegevens + aansluitingen
| Bluetooth | ja |
|---|---|
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aansluitingen | 3.5mm mini-jackaansluiting, USB 2.0 |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00