Personaliseer jouw Wiko WIM Met zijn vingerafdruksensor heb je binnen enkele seconden toegang tot je WIM en beveilig je in een handomdraai je bestanden. Het toestel heeft een werkgeheugen 4GB en plek voor 64GB aan je favoriete foto’s, video’s en andere creaties. 4
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Personaliseer jouw Wiko WIM Met zijn vingerafdruksensor heb je binnen enkele seconden toegang tot je WIM en beveilig je in een handomdraai je bestanden. Het toestel heeft een werkgeheugen 4GB en plek voor 64GB aan je favoriete foto’s, video’s en andere creaties. 4
Vind de laagste prijs
Behuizing
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Soort apparaat | WIM |
| Ontwerp | Candybar |
| Breedte | 75.3 mm |
| Hoogte | 156.2 mm |
| Diepte | 7.9 mm |
| Gewicht | 160 g |
Display
| Display | AMOLED |
|---|---|
| Touchscreen | ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | - / 5.5 inch |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 5.5 inch |
| Aantal displays | 1 |
| Touchscreentype | Capacitive touchscreen |
Camera
| Autofocus | ja |
|---|---|
| Frontcamera | ja |
| Camera | Dual Cam |
| Digitale zoom | 4x |
| Geïntegreerde flits | ja |
| Camera-effecten | Black & White, Artistic Blur, RAW format, HDR, Panorama, Live Filters, Professional, Auto-HDR (Selfie), Face Beauty, Live Portrait Blur, Video Stabilisation, Video, Auto-Zoom, Slow motion, Time lapse, Face recognition, Story |
| Beeldstabilisator | ja |
| Videoresolutie | 4k (30 fps) |
| HD video opname | ja |
| Frontcamera resolutie | 16 megapixels |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Smartphone |
|---|---|
| Artikelnummer | 1541408 |
| Besturingssysteem | Android 7.1 |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 626 MSM8953 Pro Octa-core |
| Processorsnelheid | 8 x 2.2 GHz |
| Geheugencapaciteit | 64 GB |
| Werkgeheugen | 4 GB |
| Sensoren | Accelerometer, Kompas, Proximity sensor, Gyroscoop |
| Maximale capaciteit geheugenkaart | 128 GB |
| Simkaartformaat | Nano-SIM |
| Frequentiebereik (band) | 700 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 MHz |
| Simlockvrij | ja |
Energievoorziening
| Spreektijd | 18 uur |
|---|---|
| Stand-bytijd | 309 uur |
| Talk time / stand-by time | 18 uur / 309 uur |
| Capaciteit batterij | 3200 mAh |
Algemene eigenschappen
| Afmetingen (B/H/D) | 75.3 mm x 156.2 mm x 7.9 mm / 160 g |
|---|
Functies
| Vingerafdruksensor | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde gps-module | ja |
| Dual-sim | ja |
| Video-afspeelformaten | 3GPP, MP4 , 3GP, H.264 |
| MP3-speler | ja |
| Alarmnummerfunctie | ja |
Gegevens + aansluitingen
| Bluetooth | ja |
|---|---|
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aansluitingen | 3,5mm mini-jackaansluiting, USB 2.0 |
| Wifi | ja |
Apple iPhone SE 3 64GB Zwart
€399,00
Apple Iphone 13 - 128 Gb Roze 5g
€539,00
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Groen
€1.657,00
Apple iPhone 13 128GB Groen
€540,00
Apple iPhone SE 3 64GB Witgoud
€469,00
POCO F6 Pro 512GB Zwart 5G
€507,00
Crosscall Core Z5 64GB Zwart 5G
€577,00